detali paieška
Gatvės Pasirinkta: 0
Numeris
Plotas
Kambariai
Aukštas
Aukštai
Kaina
Metai
Šildymas
Tipas
Būklė
Projektai
BALTIJOS TERASOS Kurkite savo svajonių namus „Baltijos terasose“   „Baltijos terasos“ įsikūrusios netoli „Smiltynės perkėlos“, kurią galima pasiekti vos per 5 minutes dviračiu ir mėgautis išskirtine Kuršių Nerijos gamta, grožėtis žaliais miškais, mėgautis Baltijos jūros bangomis ir kvėpuoti tyru oru. Privalumai: Puiki naujų namų vieta, visus reikalingus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiu (mokymo, gydymo įstaigos, prekybos centrai, miesto transporto stotelės, „Švyturio“ arena, plaukimo baseinas, „Smiltynės perkėla“. Uždaras vidinis kiemas sukuria saugią ir draugišką aplinką. Nuosava automobilių parkavimo vieta. Naujos vaikų žaidimo aikštelės. Mūriniai namai pasižymintis tvirtumu, ilgaamžiškumu, taip pat puikia garso ir šilumos izoliacija. Grindinis šildymas suteikia ne tik malonius pojūčius darganotais orais, bet ir daugiau laisvės planuojant Jūsų būsto interjerą. Dideli langai ir įstiklinti balkonai suteikiantys daugiau šviesos. Parduodamų butų plotai nuo 36 kv.m iki 71 kv.m.    
Dangės pakrantėje Išskirtinė prestižinės klasės gyvenamojo būsto savybė - nuostabus kraštovaizdis, rami ir saugi aplinka. Yra galimybė įsigyti sandėliuką ir automobilio parkavimo vietą požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje. PRIVALUMAI: - Galimybė keisti būsto išplanavimą pagal Jūsų poreikius. - 2015 metų statyba, galioja visos garantijos. - Ekonomiškas išlaikymas, kolektorinis šildymas (vidurkis 0,52 euro cento už 1 kv.m.) - Modernus liftas name. - Rami ir saugi aplinka. - Patogus susisiekimas miesto transportu. - Nutiesti dviračių ir pėsčiųjų takai. - Vaikų žaidimų aikštelės. Jūs galite rinktis pagal individualius poreikius buto kvadratūrą ir Jums priimtiną namo aukštą. 62 kv.m.+7 kv.m. balkonas 83 kv.m.+7 kv.m. balkonas (98500 eur) 50 kv.m.+7 kv.m. balkonas Yra butų 1 ir 4 aukšte su terasomis variantų: 62,5m + 16m terasa 53m + 8m terasa 50m + 8m terasa 83m + 35m terasa
Kauno37  Kauno g. 37 – modernus mažaaukštės architektūros daugiabutis gyvenamasis namas, statomas strategiškai patrauklioje Klaipėdos vietoje. Tai būstas šiuolaikiškiems ir praktiškiems žmonėms, gyvenantiems pulsuojančiu miesto ritmu.   Tik keturių aukštų namas, kuriame įsikurs nedidelė ir jauki bendruomenė. Viso name numatyta tik 19 butų. Puikus pasirinkimas, norintiems pabėgti nuo daugiaaukščių namų šurmulio bei pažinti kaimynystėje gyvenančias šeimas. Patogus susisiekimas net ir pėsčiomis, išvystyta infrastruktūra bei gausios laisvalaikio ir pramogų pasirinkimo galimybės. Vos už kelių minučių kelio pėsčiomis – didysis prekybos ir pramogų centras “Akropolis”. Šeimoms su vaikais – šalia esantys vaikų darželiai ir mokyklos Bus įrengtos dvi namo gyventojų automobiliams skirtos aikštelės. Pirmo aukšto garaže automobilių statymui numatytos 13 vietų. Likusios automobilių statymo vietos įrengiamos kieme. Gyventojai galės įsigyti parkingo vietas pagal savo poreikį, todėl neteks sukti galvos, kur saugiai palikti savo transporto priemonę.
Kauno g. 5 Čia viskas šalia!!! Projektas Kauno g. 5 suprojektuotas žmonėms gyvenatiems miesto ritmu. Įsikurkite kur viskas dar arčiau, lengiau ir greičiau pasiekiama. Racionaliai suprojektuoti 2 – 3 kambarių butai su balkonais. Butai yra optimalaus dydžio, ekonomiški su efektyviai suplanuotomis erdvėmis, kurias galėsite įsirengti savo nuožiūra. Tad išėjus iš namų – miesto privalumai, o namuose – Jūsų susikurtas jaukumas ir ramybė. Kauno g. 5 - butai atitinkantys šiuolaikiško ir praktiško gyventojo poreikius. Pastato energinis naudingumas – A klasė. Gyvenkite šiltai ir jaukiai, o tuo pačiu ir ekonomiškai.